Skip to main content

Porażka drużyny Juniorów młodszych z faworytem ligi w drugiej kolejce 1 Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych


W niedziele późnym popołudniem swój drugi mecz w tygodniu rozegrali zawodnicy U17. Na sztucznym boisku Wojska Polskiego w Tarnowie młodzi Uniści podejmowali faworyta rozgrywek zespół Sandecji Nowy Sącz. Nasi zawodnicy bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie, realizując plan na mecz. Dobre momenty pozwoliły wyprowadzić kilka groźnych ataków, a jeden z nich zakończył się sytuacją Franka Woloszczuka sam na sam z bramkarzem, którą zamieniliśmy na bramkę. Mocny jakościowo zespół gości zdołał wyrównać stan meczu i na przerwę zespoły schodziły z wynikiem remisowym. Po przerwie, każda z drużyn miała swoje sytuacje, natomiast więcej spokoju pod bramką zachowali goście i to oni wywożą z Tarnowa trzy punkty.

Zawodnicy bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie i na tle wymagającego rywala prezentowali się bardzo korzystnie. Konsekwentna gra w obronie pozwoliła nam wyprowadzać szybkie akcje i jedna z nich zakończyła się bramką Franka. Drużyna Sandecji dobrze prezentowała się w drugiej połowie, ale niestety błędy indywidualne jakie popełniliśmy w tym spotkaniu nie pozwoliły nam pomyśleć o zdobyciu choćby punktu. Początek sezonu nie należy do udanych, ale mocno wierzę , że mój zespół w kolejnych spotkaniach będzie inkasował komplet punktów powiedział Radosław Jacek.

ZKS Unia Tarnów – Sandecja Nowy Sącz 1:3 (1:1)

Bramki: F. Woloszczuk

Skład ZKS Unia Tarnów U17: Wójcik – Sznajder, Ludwin, Panek – Banek, Gawełczyk, Poliszak, Farbaniec – Woloszczuk, Klepacki, Dudra oraz Gajczewski, Gawron, Padło, Michalik, Szarek