Skip to main content
DOŁĄCZ DO NAS!
UNIA KIDS

              Zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 3-5 lat

ĆWICZENIA Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ
ELEMENTY GIER ZESPOŁOWYCH
GRY I ZABAWY KREATYWNE
LOKALIZACJA
Pszenna 10 w Tarnowie

Zapisz dziecko

 

  Kontakt

  Trener koordynator:
  Paweł Popiela
  795 796 779

  Sekretariat:
  33-100 Tarnów, ul. Pszenna 10
  572 694 502

  Zajęcia w grupie Bambini to specyficzna forma treningu  z elementami gier zespołowych , akrobatyki sportowej , rytmiki i tańca  uwzględniające charakterystykę wieku dzieci, do których są adresowane. W tym pierwszym etapie szczególny nacisk kładziemy na wszechstronne ukształtowanie ruchowe oraz dajemy możliwość „pierwszego kontaktu ze sportem”, który będzie niezapomniany a wszystko to podane zostanie  w atrakcyjnej formie gier i zabaw, opowieści ruchowych  oraz torów przeszkód. Zajęcia w takim wieku to przede wszystkim możliwość do wychowania poprzez sport tzn. nauczenia właściwych postaw jakie powinien posiadać młody człowiek  takich jak  szacunek, zasada fair play , punktualność, współpraca w grupie, zdrowa rywalizacja, sprzątanie po zabawie oraz samodzielność. Jest to idealne przygotowanie do tego co czeka dziecko w żłobku czy przedszkolu a także na dalszych etapach sportowej przygody. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych:

  BĄBELKI – dzieci w wieku 2-3 latka gdzie zajęcia są doskonałą okazją do aktywnego, wspólnego spędzania czasu Rodziców ze swoimi pociechami pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej dzięki czemu dzieci już od 2 roku życia czerpią sportowe wzorce i kształtuje się w nich postawa pro sportowa.

  BAMBINI – dzieci w wieku 3-5 lat gdzie podczas zajęć Rodzice trenują z dziećmi ale również, z każdym kolejnym miesiącem dzieci stają się coraz bardziej samodzielne.

   

  Dokumenty

  #DOŁĄCZDONAS

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym klipem promującym Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów.