Skip to main content

SMS UNIA TARNÓW

Tworzymy kompleksowy
oraz profesjonalny program kariery dwutorowej, piłkarzy klubu ZKS Unia Tarnów poprzez zapewnienie doskonałych warunków
dla rozwijania kariery sportowej oraz edukacji na najwyższym poziomie.

Poprzez sport pragniemy uczyć rywalizacji fair play, wytrwałości, pokory, radzenia sobie z porażkami i czerpania radości z odnoszonych sukcesów.

Pragniemy inspirować i rozwijać młodych adeptów piłki nożnej. Nie byłoby to możliwe bez wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, której zadaniem jest szkolenie oraz wdrażanie innowatorskich rozwiązań, będących kluczem do rozwoju zarówno w dziedzinie sportu jak i edukacji.

Dzięki współpracy z różnymi podmiotami naszym zawodnikom oferujemy precyzyjnie dopracowaną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej, w której tak samo ważna jak sport jest edukacja.

Naszą misją jest umożliwienie rozwijania pasji do sportu zarówno naszych zawodników jak i trenerów oraz odkrywanie i szkolenie piłkarskich „diamentów”, które w przyszłości będą mogły kontynuować karierę na arenie krajowej i międzynarodowej.

Stawiamy na umożliwienie rozwijania sportowych pasji i zainteresowań zarówno naszych zawodników jak i trenerów oraz odkrywanie i szkolenie talentów piłkarskich mogących w przyszłości grać w drużynach zawodowych.

Oferujemy pełną ścieżkę kariery piłkarskiej od grup młodzieżowych Unii Tarnów aż po pierwszą drużynę ekstraklasowej Wisły Kraków.

Patronat

GRUPA AZOTY

www.grupaazoty.com

WISŁA KRAKÓW

www.wisla.krakow.pl

PWSZ TARNÓW

www.pwsztar.edu.pl