Skip to main content

Wspólnie z naszym Głównym Partnerem Grupą Azoty, oprócz meczów, turniejów czy gier szkoleniowych, uruchomiliśmy  projekt Grupa Azoty Pro Junior System, skierowany również do najmłodszych przedszkolaków. W ramach programu dzieci w wieku 2-5 lat mogą aktywnie spędzać czas razem ze swoimi rodzicami biorąc udział w różnego rodzaju grach i zabawach z elementami gimnastyki korekcyjnej gier zespołowych oraz akrobatyki sportowej. Odwiedziliśmy niedawno zajęcia prowadzone przez Trenera Pawła Popielę i poprosiliśmy o kilka zdań na temat specyfiki pracy z najmłodszymi.

Jestem tatą czteroletniego Franka i doskonale zdaje sobie sprawę jak ważny jest czas spędzony na zabawie ze swoim dzieckiem. Niestety często dla wielu dorosłych doba jest za krótka, aby połączyć obowiązki zawodowe z prywatnym życiem dlatego wpadliśmy na pomysł, aby zajęcia prowadzić z aktywnym udziałem rodziców co po pierwsze buduje pozytywne relacje z dzieckiem, sprawia, że nawet dwulatek nie ma oporów do wzięcia udziału w zabawie wiedząc, jest przy nim tata czy mama, która trzyma za rękę i sprawia, że dziecko czuje się pewnie i bezpiecznie. Poza tym każdemu dorosłemu przyda się trochę ruchu a jeżeli może to połączyć ze spędzeniem czasu z własnym dzieckiem to pomysł wydaje się idealny. Z tygodnia na tydzień jest nas coraz więcej a odbiór tego projektu jest bardzo pozytywny.


Jeżeli chcielibyście dołączyć zajęć wypełnijcie ankietę lub skontaktujcie telefonicznie z Trenerem Pawłem Popielą – 795 – 796 – 779. Ankieta dostępna jest tutaj.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem