Kadra SMS

Klasa 4

Faber Bożena – matematyka

Poparda Małgorzata – język polski

Smoła Marek – historia

Tadel Katarzyna – język angielski

Polek Agata – religia

Mleczek Katarzyna – przyroda

Cichoń Marta – muzyka

Czernia Bogdan – informatyka

Zdeb Małgorzata – plastyka, zajęcia techniczne

Węgrzyn Paweł – zajęcia sportowe, trener prowadzący

Nakończy Bartosz – zajęcia sportowe

Plezia Maciej – zajęcia sportowe

Adamski Szymon – zajęcia sportowe

Adamczyk Kinga – zajęcia sportowe – pływanie

Chłopecka Monika – zajęcia sportowe – pływanie

Łukasz Lisak – zajęcia sportowe – trening bramkarski

Wójcik Andrzej – zajęcia sportowe – trening motoryczny

Sępek Sebastian – zajęcia sportowe – trening w języku angielskim

Klasa 5

Czernia Bogdan – matematyka

Serek Agnieszka – język polski

Smoła Marek – historia

Kołodziej Agnieszka – język angielski

Polek Agata – religia

Mleczek Katarzyna – biologia

Ścieńska Magdalena – geografia

Cichoń Marta – muzyka

Czernia Bogdan – informatyka

Zdeb Małgorzata – plastyka, zajęcia techniczne

Jamróg Łukasz – zajęcia sportowe, trener prowadzący

Nakończy Bartosz – zajęcia sportowe

Plezia Maciej – zajęcia sportowe

Adamski Szymon – zajęcia sportowe

Adamczyk Kinga – zajęcia sportowe – pływanie

Chłopecka Monika – zajęcia sportowe – pływanie

Łukasz Lisak – zajęcia sportowe – trening bramkarski

Wójcik Andrzej – zajęcia sportowe – trening motoryczny

Sępek Sebastian – zajęcia sportowe – trening w języku angielskim

Klasa 6

Chrząszcz Zygmunt – matematyka

Nowińska Agata – język polski

Smoła Marek – historia i społ.

Kwoka Kinga – język angielski

Polek Agata – religia

Mleczek Katarzyna – przyroda

Ścieńska Magdalena – geografia

Cichoń Marta – muzyka

Czernia Bogdan – zaj. komputerowe

Zdeb Małgorzata – plastyka, zajęcia techniczne

Bartkowski Łukasz – zajęcia sportowe, trener prowadzący

Nakończy Bartosz – zajęcia sportowe

Plezia Maciej – zajęcia sportowe

Adamski Szymon – zajęcia sportowe

Adamczyk Kinga – zajęcia sportowe – pływanie

Chłopecka Monika – zajęcia sportowe – pływanie

Łukasz Lisak – zajęcia sportowe – trening bramkarski

Wójcik Andrzej – zajęcia sportowe – trening motoryczny

Sępek Sebastian – zajęcia sportowe – trening w języku angielskim