Skip to main content

Zawodnicy z kategorii żak, zmierzyli się z krakowską Pogonią. Mecz odbył się na krytym obiekcie ze sztuczną trawą. Większość zespołu stanowili chłopcy z rocznika młodszego i mieli oni możliwość zmierzyć się z bardzo mocnym rywalem, z którym zagrali kilka miesięcy wcześniej w Tarnowie. W meczu wzięło udział łącznie 14 graczy. Kolejnym rywalem ,,Jaskółek” będzie Krakus Nowa Huta, a spotkanie rozegrane zostanie na hali przy ul. Krupniczej.


Trener Sebastian Greń: ,,Mecz z Pogonią był szansą występu na fajnym obiekcie dla drużyny złożonej w większości z rocznika 2014, więc było to dla części z nich duże wyzwanie. Nieobecność sporej liczby zawodników z rocznika 2013, czy to z powodu udziału w turnieju starszego rocznika czy też choroby, pozwoliła na obserwację, jak pozostali chłopcy radzą sobie z silniejszym fizycznie rywalem, polegając jedynie na własnych umiejętnościach oraz czy wykazują odpowiednie cechy wolicjonalne. 90 minut ciągłej gry z pewnością korzystnie wpłynie na rozwój zawodników. Kolejnymi rywalami w meczach kontrolnych będzie Krakus Nowa Huta oraz DAP Dębica, których zaprosiliśmy na halę Arena Jaskółka i TOSiR przy ul. Krupniczej.”

zagrali: Oliwier Sułkowski, Jan Fleszar, Iwo Dochniak, Krystian Ostręga, Leon Tylko, Mateusz Zydroń, Wiktor Lubera, Karol Blacha, Wiktor Szczepanek, Julian Wójcik, Nikodem Buras, Kamil Kloc, Błażej Niemiec, Bartłomiej Łaciak.