Skip to main content

W ubiegłym tygodniu zawodnicy z kategorii U-9 i U-8 zmierzyli się na Arenie Jaskółka z rówieśnikami z Dębicy. Łącznie udział w grze wzięło 45 zawodników, którzy rywalizowali przez 2,5 godziny. Każda drużyna wystawiła po 4 składy, które grały ze sobą na zmianę co kilkanaście minut. Rywalizacja była bardzo zacięta, a zgromadzeni na obiekcie kibice byli świadkami pięknych trafień z dystansu czy też efektownej przewrotki jednego z zawodników ,,Jaskółek”.


Trener Sebastian Greń po meczu: ,,Każdy z zawodników zagrał w stosunkowo długim wymiarze czasu, biorąc pod uwagę liczbę dzieci, która wzięła udział w spotkaniu. Przebiegło ono w przyjaznej atmosferze i zbliżonym poziomie sportowym. Na pewno zagramy z zespołem Dębicy ponownie, tym razem na zielonej murawie, gdzie bez problemu odbędzie się to na 4 boiskach równocześnie.”

zagrali: Klaudiusz Rzepka, Eryk Nowak, Iwo Dochniak, Kacper Izak, Dawid Graniczkowski, Maciej Molenda, Kamil Kloc, Julian Wójcik, Błażej Niemiec, Leon Tylko, Karol Blacha, Mateusz Zydroń, Wiktor Szczepanek, Jan Fleszar, Maciej Kostrzewa, Krystian Ostręga, Mikołaj Nowak, Bartłomiej Łaciak, Nikodem Buras, Lubera Wiktor, Michał Owsianka.