Skip to main content

W ubiegłym tygodniu w Szkole Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów, odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wcześniej kandydaci na Przewodniczącego Samorządu prowadzili intensywne kampanie wyborcze, zachęcające do oddania głosu właśnie na nich.

Warto zaznaczyć, że każdy rocznik wystawił przynajmniej jednego kandydata. Każdy z nich rozwiesił po szkole plakaty przedstawiające obietnice, jakie zamierzał spełnić po objęciu funkcji Przewodniczącego, wiceprzewodniczącego lub członka Samorządu Uczniowskiego. Ostatecznie z sześciu kandydatów, najwięcej głosów (67%!) otrzymał uczeń klasy 7- Jakub Hajdo. Wiceprzewodniczącym został Filip Markowicz, a Członkiem Samorządu został Fabian Jasiak, który w zeszłym roku sumiennie wywiązywał się z funkcji Przewodniczącego. Teraz pozostaje tylko wziąć się do pracy i zacząć spełniać złożone obietnice, a także skorzystać z pomysłów podsuniętych przez pozostałych kandydatów, gdyż były naprawdę interesujące.

Dziękujemy za udział wszystkim uczniom i gratulujemy nowemu Samorządowi Uczniowskiemu tak dużego poparcia ze strony kolegów, gdyż wspomniana już trójka, otrzymała łącznie 93% wszystkich oddanych głosów!