Skip to main content
ROZGRYWKI LIGOWETreningi

WISŁA SZCZUCIN – UNIA II

Już jutro rezerwy Tarnowskiej Unii mogą zapewnić sobie awans do V ligi! Podopiecznych trenera Pawła Popiela czeka wyjazd do Szczucina, gdzie zmierzą się z tamtejszą Wisłą. Jeśli Jaskółki wywalczą w tym starciu trzy punkty zapewnią sobie awans do V-Ligi.


Przed nami spotkanie 23. kolejki Ligi Okręgowej. Obecnie rezerwy Uni Tarnów mają na swoim koncie 54 punkty. Na drugim miejscu po dzisiejszym zwycięstwie jest KS Rzuchowa, która zdobyła do tej pory 46 punktów. Jeśli Biało-Niebiescy dopiszą jutro do swojego dorobku komplet punktów, zyskają przewagę, która zapewni im awans do V-ligi.

Pierwsze spotkanie tych drużyn w rundzie jesiennej zakończyło się wysokim zwycięstwem Unii II Tarnów. Jaskółki w tamtym meczu rozgromiły Wisłę Szczucin aż 7 do 0. Jednak dobrze wiemy, że każde spotkanie ma swój scenariusz, co nie zmienia faktu, że Biało-Niebeiscy będą chciały powtórzyć ten rezultat. Wisła po rozegraniu 23 spotkań, zajmuje 10. miejsce w tabelki – gromadząc na swoim koncie 25 punktów.


Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 na boisku w Szczucinie. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Postawcie ostatni krok razem z nami!

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem