Skip to main content

Drugi zespół tarnowskiej Unii pewnie pokonał Dąbrowie Dabrowa Tarnowska 4:0 umacniając się tym samym w czołówce ligowej tabeli.


W 19 minucie wynik spotkania otworzył Szymon Mida wykorzystają precyzyjne dośrodkowanie w rzutu rożnego Savchuka.  Kilka minut później piękne trafienie strzałem z dystansu zaliczył Filip Padło, a tuz przed przerwą kolejnego gola dorzucił Curuś. W drugiej połowie debiutanckie trafienie w wykonaniu Savchuka zamknęło wynik tego meczu i jaskółki po raz kolejny w domowym spotkaniu zbierają komplet punktów.

Okiem Trenera – Paweł Popiela: Cieszę się, że zespół dobrze funkcjonował w wysokim presingu i potrafił zamknąć mecz w pierwszej połowie. W drugiej części spotkania rywal cofnął się blisko własnej bramki i nasza gra opierała się na ataku pozycyjnym.  Przed nami bardzo prestiżowe spotkanie w ramach Pucharu Polski z czwarto ligowcem. Jestem bardzo ciekawy jak będziemy funkcjonować na tle klasowego przeciwnika.

ZKS Unia Tarnów – DABROVIA Dąbrowa Tarnowska 4:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Mida, 2:0 Padło, 3:0 Ciuruś, 4:0 Shutko

Skład ZKS Unia Tarnów: Wójcik – Suchowski, Mercehnko (Banek), Bednarek – Soprych – Gawełczyk, (Poliszak), Savchuk (Rachfał), Mida(Szczurek) – Kleapcki (Michalik), Padło (Shutko), Ciuruś (Woloszczuk)