Skip to main content

Wygraną w meczu na szczycie ligi okręgowej Jaskółki zakończyły jesienną rundę rozgrywek dzięki czemu przerwę zimową spędzą na wygodnym fotelu lidera.


Rezerwy tarnowian pokonując KS Rzuchowa 2:0 podtrzymały znakomitą serię zwycięstw w roli gospodarza i z pięciopunktową zaliczką przewodzą w tabeli rozgrywek. W 13 ligowych kolejkach nasza młodzież przegrała trzykrotnie odnosząc aż 10 zwycięstw.

Okiem Trenera – Paweł Popiela: Wygraliśmy bardzo ważne spotkanie z rywalem który postawił wysoko poprzeczkę. Kończyliśmy mecz grając aż trzema zawodnikami z rocznika 2007, dlatego tym bardziej cieszymy się z kompletu punktów. Sam mecz mimo naszego prowadzenia 2:0 był dla nas bardzo trudny. Mieliśmy problem z kontrolowaniem piłki w środkowej strefie boiska. W przerwie zmieniliśmy ustawienie co z jednej strony pomogło w organizacji naszej gry w defensywie, ale jednocześnie odebraliśmy sobie kilka atutów w fazie atakowania.  Za nami bardzo udana runda. Sprawiliśmy sporą niespodziankę i z meczu na mecz nabieraliśmy rozpędu. Sami do końca nie wiedziałyśmy na co będzie nas stać grając w lidze seniorskiej aż tak młodymi zawodnikami, ale dzisiaj cel wydaje się być jasny.

ZKS Unia Tarnów – KS Rzuchowa 2:0 (2:0)

Bramki: Soprych x1, Rojkowicz x1

Skład ZKS Unia Tarnów: Zająć – Banek(Popiela), Suchowski, Rachfał Maksymilian – Mida(Michalik), Gawełczyk(Rachfał Maciej), Rojkowicz (Machasevych), Soprych – Poliszak, Savchuk, Padło.