Skip to main content

W piątkowe popołudnie druga drużyna Unii Tarnów w wyjazdowym spotkaniu towarzyskim pokonała beniaminka klasy okręgowej – Ikar Odporyszów.


Ekipę Jaskółek złożoną wyłącznie z uczniów Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego reprezentowali zawodnicy z roczników 2005,2006 oraz 2007. Dla kilku z nich był to debiut w seniorskiej piłce.

Okiem Trenera – Paweł Popiela: W zespole panuje duża rywalizacja, kadra treningowa to aż 26 zawodników z pola i na pewno każdy z nich chce w tygodniu nas przekonać do powołania. Duże zaangażowanie widoczne było również w meczu. Cieszę się, że pozytywnie wypadli debiutanci i mam nadzieję, że będą mocno naciskać na bardziej doświadczonych kolegów. Co do samego meczu to przebiegał on długimi fragmentami na naszych warunkach. Nieźle funkcjonowaliśmy w obronie wysokiej notując sporo odbiorów. Straciliśmy 3 bramki w związku ze zbyt bierną postawą w polu karnym – zabrakło nam determinacji aby powstrzymać przeciwnika.

Ikar Odporyszów – ZKS Unia Tarnów 4:7 (2:2)

Bramki :Michalik, Szczurek, Savchuk, Mashevych, Shutko, Klepacki, Woloszczuk.

Skład: Wójcik – Szczeciński, Ludwin, Banek – Woloszczuk, Gawełczyk, Poliszak, Dudra – Michalik, Savchuk, Zbylut, Gajczewski, Ligęski, Banek, Szczurek, Rachfał, Shutko-Mahasevych, Klepacki