Skip to main content

Po zeszłotygodniowej wpadce zespół rezerw Unii Tarnów z hukiem rozgromił LUKS Zalipie w piątej kolejce tarnowskiej ligi okręgowej i nadal jest liderem tych rozgrywek.


Tarnowianie zanotowali czyste konto w obronie aplikując rywalom aż 6 trafień. Czterokrotnie na listę strzelców wpisał się Wardzała, a po jednym trafieniu dołożyli Padło oraz Curuś.

Okiem Trenera- Paweł Popiela: Wygrywamy wysoko chociaż po pierwszej połowie nasza przewaga patrząc na zdobycz bramkową nie była aż tak zdecydowana. Graliśmy zbyt wolno na połowie przeciwnika co przy bardzo niskim ustawieniu Zalipia i niewielkiej liczbie indywidualnych pojedynków 1×1 nie pozwoliło nam na wypunktowanie gości. Cieszę się, że uwagi skierowane do zawodników w przerwie przyniosły dużą zmianę w naszej grze. W drugiej części spotkania całkowicie dominowaliśmy i było widać duży luz w naszych poczynaniach. Nie uważam jednak, że zagraliśmy wybitne spotkanie, wręcz przeciwnie – mimo bardzo dobrej sytuacji w tabeli powinniśmy wymagać od siebie dużo więcej niż zaprezentowaliśmy w niedzielę.

ZKS Unia Tarnów – LUKS Zalipie 6:0 (1:0)

Bramki: Wardzała x4,  Padło x1, Ciuruś x1

Skład: Zagórski – Rachfał, Bednarek,  Suchowski – Soprych, Gawełczyk, Wardzała, Banek – Padło, Michalik, Ciuruś oraz Gajczewski, Rzeszut, Poliszak, Moskal, Klepacki