Skip to main content

W pierwszym meczu kontrolnym w 2023 drugi zespół tarnowskich Jaskółek wysoko ograł ligowego rywala – drużynę Dąbrovii Dabrowa Tarnowska.


Na listę strzelców wpisywali się trzykrotnie Filip Padło, dwa trafienia dorzucił Mateusz Michalik, natomiast po jednej bramce zanotowali Maxim Garncarz oraz Nikodem Mazurkiewicz.

Okiem Trenera – Paweł Popiela: Po raz pierwszy wystąpiliśmy w alternatywnym ustawieniu, które ćwiczyliśmy z poprzednim mikro cyklu. Myślę, że pełniejszy obraz naszej gry będziemy mogli zobaczyć po następnym meczu kontrolnym, w którym zmierzymy się z piątoloigowym Metalem Tarnów. Będzie to na pewno zespół, który postawi wyżej poprzeczkę. Cieszę się  z  wysokiej skuteczności ale na obecnym etapie bardziej skupiam się na tym aby, zawodnicy łapali odpowiednie wzorce zachowań na boisku.

ZKS Unia Tarnów – DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska 7:0 (3:0)

Skład: Wójcik – Banek, Rzeszut, Zbylut Patryk, Mróz – Garncarz, Kantor, Rachfał, Zbylut Mateusz, Klepacki, Padło, Wójcik – Ludwin, Shutko – Garncarz , Szczurek, Mazurkiewicz – Szarek , Woloszczuk, Michalik.