Skip to main content

Remisem 2:2 zakończył się mecz kontrolny pomiędzy Unią Tarnów a Orłem Dębno.


Przeciwnik Jaskółek, który lideruje w tabeli brzesko-bocheńskiej okręgówki był wymagającym rywalem, a spotkanie stało na niezłym poziomie. Bramki dla tarnowian strzelali Mahasevych oraz Padło.

Okiem Trenera – Paweł Popiela: Jestem zadowolony z realizacji zadań jakie wyznaczyliśmy sobie jako drużyna. Należy podkreślić, że pierwsza połowa meczu w naszym wykonaniu toczyła się na bardzo dobrym poziomie. Zespół zaprezentował wysoką jakość w ofensywie, stwarzając sobie znakomite sytuacje oraz był zdyscyplinowany w defensywie. Staraliśmy się aktywnie bronić, wywierając presje na przeciwniku, co dawało nam wiele odbiorów. Druga połowa a zwłaszcza ostatnie 30 minut zmagań nie było już tak skuteczne. Mieliśmy spory problem w budowaniu gry na połowie przeciwnika.

ZKS Unia Tarnów – Orzeł Dębno 2:2 (2:1)

Bramki: Machesevych x1, Padło x1

Skład: Mazurkiewicz, Mróz, Bednarek , Popiela, Gawron, Szczeciński, Poliszak, Ligęski, Rachfał, Garncarz, Szczurek , Mazurkiewicz, Padło, Zbylut, Mahasevych, Kantor, Michalik, Szarek, Woloszczuk.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem