Skip to main content

W 9 kolejce ligi okręgowej drużyna Unii Tarnów na stadionie TOSiR w Tarnowie podejmowała IKAR Odporyszów odprawiając gości z kwitkiem.


Mecz nie nawiązywał do najbardziej ciekawych pojedynków z początku sezonu jakie Jaskółki rozstrzygały na swoją korzyść w końcówkach spotkań, a rozstrzygnięcie rywalizacji z beniaminkiem ligi w stosunku 5:1 goście mogą zaliczyć do szczęśliwych.

Okiem Trenera – Paweł Popiela: Dzisiaj trafiliśmy na zdecydowanie najsłabszego przeciwnika z jakim do tej pory rywalizowaliśmy w rozgrywkach ligowych czy w Pucharze Polski. Ze szkoleniowego punktu widzenia nie mam za dużo do powiedzenia, na pewno jesteśmy w stanie grać na wyższym poziomie niż dzisiaj, ale gratuluje zespołowi kolejnej wysokiej wygranej. To dla tych młodych chłopaków na pewno budujące, że od początku jesteśmy w czołówce tabeli a od jakiegoś czasu liderujemy rozgrywkom. Musimy być jednak bardzo czujni bo rozwój tej drużyny niekoniecznie należy oceniać przez pryzmat wyników.

ZKS Unia Tarnów – IKAR Odporyszów 5:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Klepacki, 2:0 Soprych (k), 3:0 Savchuk, 4:1 Savchuk, 5:1 Michalik

Sklad ZKS Unia Tarnów: Misiaszek – Suchowski , Merchenko , Bednarek (Ludwin) – Banek (Woloszczuk), Poliszak (Rachfał), Gawełczyk, Soprych – Savchuk (Szczurek), Ciuruś (Michalik) , Klepacki (Zbylut).