Skip to main content

W meczu 24. kolejki Ligi Okręgowej, rezerwy Tarnowskiej Unii podejmować będą LUKS Skrzyszów. Podopieczni Pawła Popieli przerwali ostatnio passę meczy bez zwycięstwa i na pewno będą chcieli wywalczyć kolejne trzy punkty. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 21 maja o godzinie 11:00 na Stadionie TOSiR w Tarnowie.


Unia II Tarnów przełamała złą passę wygrywając w ubiegły weekend z Ikarem Odporyszów 3 do 2. LUKS Skrzyszów obecnie zajmuje 12 miejsce, jednak niejednokrotnie pokazywał, że potrafi napsuć krwi każdej drużynie. Ekipa prowadzona przez Pawła Popielę na pewno nie nastawia się na łatwy mecz, jednak na pewno nastawia się na walkę, które pozwoli zdobyć trzy punkty.

W rundzie jesiennej starcie tych drużyn zakończyło się wysokim zwycięstwem Jaskółek. 22 października Biało-Niebiescy pokonali Skrzyszów aż 5 do 0. W tym roku obie drużyny miały okazję już spotkać się w Pucharze Polski. W tamtym meczu nieznacznie lepsza okazała się być drużyna z Tarnowa, która pokonała LUKS 3 do 2.


Kilka słów przed spotkaniem od trenera Pawła Popieli:

Patrząc na wyniki pozostałych drużyn w lidze okręgowej możemy zapewnić sobie awans w ciągu najbliższego tygodnia. Jutrzejsze spotkanie będzie bardzo ważne dla układu tabeli i musimy być mocno skoncentrowani aby je wygrać. Przewiduje kilka zmian w wyjściowym składzie i mam nadzieję że nowi zawodnicy w wyjściowej jedenastce dadzą pozytywny impuls drużynie. Pracowaliśmy w tygodniu nad deficytami i liczę że będziemy skutecznie bronić stałych fragmentów gry. Jeśli będziemy bardziej odpowiedzialni w fazie bronienia to rezultat będzie dla nas korzystny.


Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11:00 na Stadionie TOSiR w Tarnowie. Serdecznie zapraszamy!

 

 

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem