Skip to main content

Korzystając z zaproszenia w miniony piątek nasze dwie drużyny żaków wyruszyły na boisko popularnych „Gawronów” aby rozegrać piłkarski mini-turniej.


Na dwóch boiskach przez prawie 90 minut z wielką frajdą dzieciaki z obydwu klubów prezentowali swoje umiejętności pod okiem sporej liczby kibicujących rodziców.

Okiem Trenera – Paweł Popiela: Myślę, że podczas całego spotkania obydwie drużyny strzeliły około 30-40 bramek rozgrywając przy okazji bardzo dużo minut co moim zdaniem było sporym wysiłkiem, ponieważ duża cześć zespołu F2 to chłopcy urodzeni w 2015 którzy zmienili kategorie wiekową w tym sezonie. Zagraliśmy na dwóch boiskach starając się z trenerem Metalu tak dobrać drużyny aby poziom umiejętności był wyrównany. Bardzo się cieszę, że kibicowała nam duża liczba rodziców. Podczas treningów opiekunowie nie mogą uczestniczyć w zajęciach ale na meczach mogą oczywiście obserwować swoje pociechy, dlatego w imieniu dzieciaków bardzo dziękuję za kulturalny doping i zbijanie „piątek”.

Skład ZKS Unia Tarnów: Blanka , Lilka , Nikodem , Max , Mati , Romek , Szymon, Krzysiu , Julek , Michał , Igor , Piotrek.