Skip to main content

W ostatnim czasie nasze najmłodsze talenty, drużyny U7 i U6, miały przyjemność rozegrać swój inauguracyjny mecz w tym roku na naturalnej, trawiastej nawierzchni. Spotkanie odbyło się przeciwko zespołowi KS Koszyce Wielkie, a emocje i zaangażowanie młodych piłkarzy były ogromne.

Trener Mateusz Nosek podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat tego wydarzenia: „Mieliśmy możliwość rozegrania meczu na zewnątrz, na naturalnej nawierzchni. Pogoda była wspaniała, boisko przygotowane bardzo dobrze – idealne warunki do gry w piłkę nożną. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, biorąc pod uwagę to, iż był to ich pierwszy kontakt z boiskiem naturalnym w tym roku. Padło mnóstwo goli, po pięknych indywidualnych akcjach. Warto podkreślić to, że chłopcy wchodzą na coraz wyższy poziom organizacji i rozumienia gry, co skutkuje coraz większą ilością współpracy na boisku. To były świetne mecze!”

Skład U7 i U6 – Przyszłe Gwiazdy Piłki Nożnej

Nasze drużyny składają się z młodych, ambitnych piłkarzy, którzy każdego dnia pokazują, że pasja i determinacja mogą przenosić góry. Składy U7 i U6 w tym wyjątkowym meczu prezentowały się następująco:

  • Drużyna U7: Bernady Mikołaj, Ptak Jakub, Ptak Marcel, Pajor Szymon, Musiał Kacper, Wzorek Jan, Buwaj Franciszek, Borczuch Jakub, Szczepanek Igor, Babiarz Leon.
  • Drużyna U6: Golemo Jan, Kawula Szymon, Wójcik Nikodem, Wilk Jan, Jasiński Ksawery, Golemo Eryk, Augustyn Milan, Stachura Piotr, Zając Jan, Nalepka Hubert, Kowal Eryk.

Dołącz do Naszej Piłkarskiej Rodziny – Nabory Trwają!

Unia Tarnów z radością ogłasza otwarte nabory do drużyn U7 i U6! Jeśli Twoje dziecko marzy o piłkarskiej przygodzie, chce rozwijać swoje umiejętności i stać się częścią wyjątkowej sportowej rodziny, to jest to idealna okazja. Oferujemy profesjonalne treningi, przyjazną atmosferę i możliwość uczestniczenia w emocjonujących meczach.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci do przyłączenia się do naszych młodych talentów. Jest to szansa nie tylko na rozwój sportowy, ale również na budowanie trwałych przyjaźni i naukę pracy zespołowej.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o procesie rekrutacji i rozpocznij swoją przygodę z Unią Tarnów!


Zachęcamy do śledzenia naszej strony i mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami w naszym klubie. Razem tworzymy przyszłość piłki nożnej!

#UniaTarnów #MłodeTalenty #PiłkaNożna #NaboryUniaTarnów