Skip to main content

Młodzi zawodnicy Unii Tarnów zwyciężają nad Halniakiem Maków Podhalański 2:1

W niedzielnym meczu U-17 Junior młodszy B1 – I Ligi Wojewódzkiej, Unia Tarnów stanęła do pojedynku z Halniakiem Maków Podhalański, osiągając zwycięstwo wynikiem 2:1. Bramki dla Unii zdobyli Stelmach oraz Jankowski.

Skład zespołu Unii Tarnów na ten mecz to: Jarmuła, Bober, Witek, Zagórski (Ołpiński 46′), Majerczyk (Mleczko 77′), Bryl, Dębowski (Sabat 77′), Jankowski, Dulian (Włodek 46′), Stelmach, Stec (Rajca 46′).

Okiem Trenera – Michał Matusz: „Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa oraz z kolejnych 3 punktów. Jednak pomimo korzystnego wyniku był to dla nas ciężki mecz. Losy tego spotkania mogły się potoczyć w różny sposób. Pomimo licznych dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku nie potrafiliśmy zamknąć tego meczu i w efekcie do końca spotkania było bardzo nerwowo i wynik tego pojedynku wisiał na włosku. Przed nami kolejne bardzo ważne spotkanie z Sandecją II SA Nowy Sącz, naszym bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie.”

Kolejne spotkanie Unia Tarnów czeka z Sandecją II SA Nowy Sącz, co zapowiada się jako ważne wydarzenie w kontekście walki o utrzymanie w lidze.

Zapraszamy na stronę Unii Tarnów, aby być na bieżąco z wynikami i wydarzeniami związanych z zespołem U-17 Junior młodszy B1.