Skip to main content

W niedzielny wieczór zawodnicy z kategorii młodzik stawili się w Zakopanem, by rozegrać kolejne spotkanie w Małopolskiej Lidze Młodzików. Zacięty pojedynek zakończył się remisem, choć to Tarnowianie mogli czuć niedosyt, gdyż bramka dla miejscowych padła w samej końcówce meczu.


Pierwsza połowa była dla Jaskółek bardzo udana. Wiele składnych akcji kończyło się niestety dobrymi interwencjami bramkarza KS Zakopane. Druga odsłona to wyrównane spotkanie. Nasi zawodnicy nie zwalniali tempa i dążyli do zdobycia bramki. Po dobrej akcji zespołowej Jaskółki po golu Aleksandra Krużla wyszły na prowadzenie. Niestety w samej końcówce po rzucie rożnym gospodarze wyrównali i mecz zakończył się remisem.

Okiem trenera – Łukasz Tarkowski: Mam duży szacunek do chłopców, że przeciwstawili się bardzo bezpośrednio grającemu rywalowi i narzucili swój styl gry, co nie było łatwe. Wiele okazji bramkowych powinniśmy zamienić na gole, jednak samo to z jaką łatwością dochodziliśmy do nich, napawa mnie optymizmem i pokazuje, że wykonujemy dobrą pracę.

Unia Tarnów – KS Zakopane 1:1 (0:0)

Skład: Mucek Kacper, Matyjewicz Igor, Budzik Hubert, Łabno Jakub, Hebda Igor, Krużel Aleksander, Bąk Kamil, Fasula Patryk, Baca Samuel, Rzepka Maksymilian, Warzecha Alan.