Skip to main content

Zawodnicy młodzików rozegrali spotkanie wyjazdowe ze Szreniawą Nowy Wiśnicz. Po trudnym meczu Jaskółki zwyciężyły 1:0.


Mecz rozegrano w na jednym z najciekawiej położonych boisk w regionie, czyli tuż pod zamkiem w Nowym Wiśniczu. Od początku zawodnikom obu drużyn grę utrudniał spory wiatr, co zdecydowanie wpłynęło na atrakcyjność widowiska. Mimo wszystko to zawodnicy Jaskółek stworzyli sobie wiele sytuacji bramkowych, które mogły zakończyć się golem. Ostatecznie nasi gracze zdobyli bramkę po ładnej akcji zespołowej i już do końca nie oddali kontroli nad wydarzeniami boiskowymi.

Okiem Trenera – Łukasz Tarkowski: Szkoda, że po pierwszej połowie nie udało się wyjść na prowadzenie. W tych trudnych warunkach radziliśmy sobie bardzo dobrze, kreując wiele sytuacji podbramkowych. Cieszę się, że dobrze przeciwstawiliśmy się agresywnie grającemu przeciwnikowi. Niestety nie obyło się bez urazów. Wiele zmian w tym meczu sprawiło, że chłopcy dotknęli gry na wielu pozycjach, co na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Szreniawa Nowy Wiśnicz – ZKS Unia Tarnów 0:1 (0:0)

Skład ZKS Unia Tarnów U13 : Mucek Kacper, Kudroń Kamil, Bąk Kamil, Krużel Aleksander, Łabno Jakub, Budzik Hubert, Matyjewicz Igor, Fasula Patryk, Rzepka Maksymilian, Miśkowicz Jonasz, Grzywiński Emanuel, Kajmowicz Michał, Hebda Igor, Jankowski Seweryn.
Trenerzy: Michał Aksamit, Łukasz Tarkowski.