Skip to main content

Zawodnicy młodzików rozegrali spotkanie w ramach ligi małopolskiej. Rywalem naszych Jaskółek była drużyna KS Zakopane. Po dużych emocjach mecz zakończył się podziałem punktów.


Mecz poprzedziły spore opady deszczu co nie ułatwiło zadania młodym zawodnikom, lecz mimo to zawodnikom obu drużyn udało się stworzyć wiele płynnych i ciekawych sytuacji bramkowych. Pomimo tego, że obie drużyny dążyły do zwycięstwa, mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. Brawa dla wszystkich uczestników spotkania za stworzenie ciekawego widowiska.

Okiem Trenera – Łukasz Tarkowski: W pierwszej połowie zbyt łatwo nadziewaliśmy się na kontrataki przeciwnika, co sprawiło, że mieliśmy na boisku trochę chaosu. W drugiej połowie kontrola nad piłką była zdecydowanie na wyższym poziomie i udało się stworzyć kilka sytuacji bramkowych. Bardzo wartościowe spotkanie z dobrym przeciwnikiem na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Unia Tarnów – KS Zakopane 1:1 (0:1)

Skład U13 : Mucek Kacper, Kudroń Kamil, Bąk Kamil, Krużel Aleksander, Łabno Jakub, Fasula Patryk, Rzepka Maksymilian, Miśkowicz Jonasz, Baca Samuel, Bryl Oskar, Burzawa Artur.