Skip to main content

Jaskółeczki z rocznika 2012 w sobotni poranek zmierzyły się z Tarnovią Tarnów i Football Academy Wojnicz


Na Arenie Jaskółka doszło do trójmeczu: Unia Tarnów, Tarnovia Tarnów i Football Academy Wojnicz. Każda z drużyn rozegrała ze sobą mecz + rewanż, a każde spotkanie trwało dwadzieścia minut.  Dzięki temu aktywnego czasu gry dla każdego zespołu wygospodarowano ponad godzinę i obyło się bez długiego czekania na trybunach. Sparingi stały na wysokim poziomie i obfitowały w wiele bramek.

Nasz zespół reprezentowali: Oliwier Mężyk, Olivier Białas, Ksawery Trancygier, Filip Sterna, Maksymilian Miłkowski, Klaudiusz Rzepka, Eryk Nowak, Antoni Padło, Miłosz Żesławski, Oskar Adamczyk

Okiem Trenera – Marcin Zając
Jestem bardzo zbudowany z postawy chłopaków, wiedziałem bowiem doskonale, że gra z drużynami Tarnovii i FA Wojnicz wywołuje dodatkowe emocje u dzieci. Kilka miesięcy temu graliśmy z tymi zespołami i nie poszło nam wtedy najlepiej. Dlatego to, że teraz po kliku miesiącach pracy zanotowaliśmy fantastyczny progres co było widać podczas gry, jest ogromną zasługą młodych jaskółek. Nasza gra wyglądała bardzo dobrze, potrafiliśmy przekuć w meczowy efekt to co na co dzień trenujemy, a korzystne wyniki spotkań są tylko skutkiem dobrze wykonanej pracy. Taka postawa i progres cieszy dodając mi oraz chłopakom motywacji do dalszej pracy.