Skip to main content

Zawodnicy orlika młodszego udali się w sobotnie przedpołudnie na turniej do Świlczy nieopodal Rzeszowa, zorganizowany przez WRS Turnieje. Pozostała część drużyny, rozegrała grę szkoleniową z Polanem Żabno.


Okiem Trenera Marcin Zając – Za nami bardzo dobry turniej, zajęliśmy ostatecznie 4 miejsce ulegając w meczu o 3 lokatę Iglopolowi,  natomiast jestem bardzo zadowolony z postawy zawodników, którzy pokazali charakter mimo iż przegrali wysoko pierwszy mecz z Beniaminkiem Rzeszów potrafili zaprezentować się w pozostałych spotkaniach z FA Nisko, Czarni Jasło, Iglopolem Dębica II oraz Orzeł Piaski Wielkie Kraków i wyjść z grupy z 2 miejscu co pozwoliło nam zagrać mecz o 3 miejsce. Bardzo cieszę się, że zawodnicy którzy nie pojechali na turniej nie siedzieli w domu tylko rozegrali owocny spairng z Polanem Żabno w odpowiednim dla siebie środowisku do rozwoju. Po raz kolejny pokazujemy właściwą drogę zapewniając grę dla każdego kto jest w zespole.

U10 reprezentowali: Tomasz Wielgus, Milan Sałachub, Mateusz Zydroń, Antoni Ptaszyński, Antoni Bandyk, Karol Blacha, Wiktor Szczepanek, Jan Kizior, Alan Poręba, Filip Nowak, Julian Wlazło, Blanka Popiela, Miłosz Kloch, Piotr Pięta, Szymon Maj, Krzysztof Tadel, Oliwier Gniadek, Jan Fleszar.