Skip to main content

Zawodnicy Orlik młodszego rozegrali gry kontrole z Bruk – Betem Nieciecza oraz English Football Zakliczyn.


Nasze młode Jaskółeczki z rocznika 2014/2015 spędziły aktywnie zeszły tydzień rozgrywając z mikrocyklu dwie gry kontrolne. W poniedziałek na Arenie Jaskółka podejmowaliśmy gości z Niecieczy zaś we czwartek udaliśmy do Zakliczyna gdzie zmierzyliśmy z English Football.

Okiem Trenera Marcin Zając – Za nami dwa bardzo pożyteczne sparingi szkoleniowo, tym razem zrealizowlaiśmy gry w tygodniu aby dać zawodnikom wolny weekend po aktywnym graniu w weekendy. Obie drużyny była bardzo mocne, co napewno zaowocuje w przyłości. Ze „Słonikami” grało sie na ciężko ale w starciu z Zakliczynem gdzie byli starsi chłopcy rywalizowaliśmy jak równy w równym. Cieszy fakt, że po raz kolejny każdy zaowdnik dostał sporo minut grania.

U10 reprezentowali: Tomasz Wielgus, Milan Sałachub, Mateusz Zydroń, Antoni Ptaszyński, Antoni Bandyk, Karol Blacha, Wiktor Szczepanek, Jan Kizior, Alan Poręba, Filip Nowak, Julian Wlazło, Blanka Popiela, Miłosz Kloch, Piotr Pięta, Szymon Maj, Krzysztof Tadel, Oliwier Gniadek, Jan Fleszar, Liliana Dobosz, Jakub Kantor, Makxymilian Ciasto.

#Edukacja🧑‍🎓 #Sport ⚽️ #Wolontariat 💝 – misją naszej szkoły jest wychowanie profesjonalnego sportowca i dobrego człowieka  🤍💙