Skip to main content

Zawodnicy z rocznika 2013 zmierzyli się w formie trójmeczu z rówieśnikami z Wierzchosławic oraz o rok starszymi kolegami z Wojnicza.


Wszystkie mecze przebiegły w bardzo przyjaznej atmosferze i miały charakter szkoleniowy. Każda z drużyn wystawiła po dwa składy, dzięki czemu dzieci miały możliwość gry z kolegami na zbliżonym poziomie sportowym.

Okiem Trenera – Sebastian Greń: ,,Wartościowe mecze dla naszych zawodników z zespołami AP Wierzchosławice i FA Wojnicz, w których przez zdecydowaną większość czasu utrzymywaliśmy się przy piłce. Cieszą coraz lepsze decyzje chłopców, podejmowane na podstawie obserwacji ustawienia przeciwnika i partnerów w danej sytuacji boiskowej. Nasi zawodnicy grali bez przerwy przez 120 minut w systemie każdy z każdym, w podziale na zespoły pod kątem poziomu zaawansowania. Ten czas gry przełożył się na sporą ilość wykreowanych sytuacji bramkowych i ogromną liczbę zdobytych goli. W najbliższy weekend na nasze obiekty przyjadą zespoły Champions Brzesko, Orlik Dębno i Fair-Play Bochnia, by rozegrać kolejną serię gier dziecięcej ligi turniejowej z naszymi drużynami U-9 oraz U-8.”

Skład U-9 Unia Tarnów: Dawid Graniczkowski, Iwo Dochniak, Klaudiusz Rzepka, Leon Tylko, Jan Czosnyka, Błażej Niemiec, Eryk Nowak, Oliwier Sułkowski, Karol Blacha.