Skip to main content

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna żaków starszych, która wzięła udział w rozgrywkach TOZPN. Zawodnicy z roczników 2013 i 2014 rozegrali w sumie 4 spotkania, w których zmierzyli się z drużynami: Tuchovia Tuchów, Pogoria Pogórska Wola, LKS Szynwałd i Westovia Tarnów. We wszystkich spotkaniach zaprezentowali ofensywną grę, kreując sytuacje bramkowe zarówno po indywidualnych jak i zespołowych działaniach, dzięki którym zdobyli aż 40 goli, tracąc zaledwie 1.


Trener Sebastian Greń po turnieju: ,,Chłopcy w ostatnich miesiącach brali udział kilkunastu w meczach kontrolnych, na które to zapraszaliśmy wiele ciekawych zespołów, by móc rywalizować z nimi w dłuższym wymiarze czasu niż ma to miejsce w formule turniejowej. Jednak turniej zawsze generuje dodatkowe emocje u chłopców, niezależnie od tego z jakimi zespołami przychodzi się rozegrać mecze. Cieszy duża ilość wypracowanych sytuacji oraz gra całym zespołem, łącznie z bramkarzem, na połowie przeciwnika, co poza ilością zdobytych goli, przełożyło się też, na skuteczną grę defensywną.”

skład Unii Tarnów: Patryk Świętochowski, Eryk Nowak, Klaudiusz Rzepka, Oliwier Sułkowski, Iwo Dochniak, Leon Tylko, Jan Fleszar, Dawid Graniczkowski, Karol Blacha.