Skip to main content

Zawodnicy z rocznika 2013, wzięli udział w kolejnej serii gier żaków, w której ponownie zmierzyli się z KS Rzuchowa, LKS Zgłobice i Westovią Tarnów. Chłopcy jak zawsze pokazali widowiskową grę i pełne zaangażowanie, a to przełożyło się na bardzo dużą liczbę strzelonych goli.


Okiem Trenera – Sebastian Greń: ,,Kolejna mecze, w których strzelamy kilkanaście bramek, tracąc zaledwie kilka. W ciągu trzech meczów i 70 minut gry, każdy z z zawodników miał okazję zagrać na różnych pozycjach, łącznie z grą w roli bramkarza. W ten sposób chłopcy doświadczają różnych sytuacji boiskowych, dzięki czemu mogą łatwiej przewidywać jak może zachować się kolega z zespołu, grający w danym momencie na określonej pozycji. Cieszy, że w każdym spotkaniu do samego końca drużyna konsekwentnie dąży do zdobywania bramek, co w jednym z meczów przyczyniło się do strzelenia 3 goli w ostatniej minucie gry, choć przewaga w ciągu całego spotkania była bardzo duża”.

Skład U-9  Unia Tarnów: Dawid Graniczkowski, Iwo Dochniak, Klaudiusz Rzepka, Leon Tylko, Oliwier Sułkowski, Patryk Świętochowski, Eryk Nowak.