Skip to main content

Zawodnicy z rocznika 2013, wzięli udział w Bruk-Bet Termalica Youth Cup, który odbywał się w sobotę i niedzielę w Niecieczy.


Zawodnicy Unii Tarnów zmierzyli się z bardzo wymagającymi drużynami: Górnik Łęczna, Wisła Kraków, Okocimski Brzesko, UKS Niedźwiada Dolna, Wicher Kobyłka, Termalica Nieciecza i Igloopol Dębica.

Okiem Trenera – Sebastian Greń: ,,Turniej w Niecieczy to 8 meczów w bardzo długim wymiarze czasu, więc każdy z zawodników spędził na boisku w ciągu dwóch dni 4 godziny. Bardzo wartościowy sprawdzian dla chłopców. Mecze z takimi zespołami jak Górnik Łęczna pokazują deficyty zawodników, które będzie możliwość niwelować podczas treningów. Cieszy gra do końca w każdym ze spotkań i spora liczba pięknych bramek naszych zawodników. Bardzo silni rywale, z którymi przyszło nam zagrać, to dodatkowy plus, ponieważ tylko w ten sposób możemy podnosić swoje umiejętności.”

Skład U-9 i U-8 Unia Tarnów: Iwo Dochniak, Klaudiusz Rzepka, Leon Tylko, Oliwier Sułkowski, Patryk Świętochowski, Eryk Nowak, Kacper Izak, Błażej Niemiec, Jan Czosnyka.