Skip to main content

Zawodnicy z rocznika 2013 i 2014 zagrali w kolejnej serii gier Ligi Żaków, w której to co 2 tygodnie mierzą się z innymi drużynami z regionu.


Tym razem gospodarzem była Unia Tarnów, a na 4 boiskach równocześnie rywalizowało prawie 70 dzieci. Do Tarnowa przyjechały zespoły: SPN Fair-Play, AP Champions Brzesko i UKS Orlik Dębno. Zespoły te rywalizowały w dwóch grupach pod względem poziomu zaawansowania. Oba zespoły zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, zdobywając ogromną ilość bramek.

Okiem Trenera – Sebastian Greń: ,,Formuła turnieju, w której co 2 tygodnie możesz zagrać z nowymi przeciwnikami i w innymi miejscu jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Dodatkowo podział na dwie grupy równocześnie daje możliwość ciągłej gry wszystkim dzieciom. Zaplanowaliśmy grę na 4 boiskach, by dzieci mogły zdecydowanie dłuższy czas spędzić na boisku, co każdej z drużyn przyniosło 2 godziny gry. Nasi zawodnicy zagrali bardzo dobre spotkania, w których to poprawiają wzajemną współpracę na boisku i podejmują coraz lepsze decyzje. W najbliższy piątek będziemy gospodarzem kolejnego turnieju, tym razem Ligi Żaków PPN, więc już teraz zapraszamy zespoły Zgłobic, Westovii i Rzuchowej.”

Skład U-9 i U-8Unia Tarnów: Dawid Graniczkowski, Iwo Dochniak, Klaudiusz Rzepka, Leon Tylko, Jan Czosnyka, Patryk Świętochowski, Błażej Niemiec, Eryk Nowak, Oliwier Sułkowski, Karol Blacha, Mateusz Zydroń, Kacper Izak, Jan Fleszar, Julian Wójcik, Jan Kieś, Krystian Ostręga, Nikodem Buras.