Skip to main content

Zawodnicy z rocznika 2013 i 2014 zagrali w kolejnej serii gier Ligi Żaków, w której to co 2 tygodnie mierzą się z innymi drużynami z regionu. Tym razem gospodarzem była Unia Tarnów, a na 2 boiskach równocześnie rywalizowało 5 zespołów. W centrum treningowym naszej Akademii spotkały się drużyny: Unii 2014 , Unii 2013 , Westovii , Rzuchowej oraz Zgłobic.


Formuła turnieju, w której co 2 tygodnie możesz zagrać z nowymi przeciwnikami i w innym miejscu jest bardzo dobrym rozwiązaniem.  Nasi zawodnicy zagrali bardzo dobre spotkania, w których to poprawiają wzajemną współpracę na boisku i podejmują coraz lepsze decyzje. W najbliższym czasie czekają nas kolejne turnieje z tej serii a rocznik 2014 24 maja w Krakowie rozegra finał wojewódzki o Puchar Tymbarka – powiedzieli Paweł Lubera , Sebastian Greń oraz Paweł Popiela szkoleniowcy kategorii żak.

Skład U-9 i U-8 Unia Tarnów: Dawid Graniczkowski, Iwo Dochniak, Klaudiusz Rzepka, Leon Tylko, Jan Czosnyka, Błażej Niemiec, Eryk Nowak, Oliwier Sułkowski, Karol Blacha, Mateusz Zydroń, Kacper Izak, Jan Fleszar, Julian Wójcik, Krystian Ostręga, Wiktor Szczepanek , Maciek Molenda.