Skip to main content

Zawodnicy z rocznika 2013 także wzięli udział w turnieju eliminacyjnym, w którym rywalizowali z zawodnikami z rocznika 2012. Chłopcy rozegrali w sumie 3 spotkania, w których zmierzyli się z ze starszym zespołem Unii Tarnów, SP z ul. Błotnej i Tarnovią Tarnów.


W każdym z 3 spotkań chłopcy ambitnie walczyli o bramki, których łącznie zdobyli 7. Udział w turnieju był dobrym przetarciem przed przyszłorocznymi rozgrywkami, w których to chłopcy rywalizować będą już ze swoim rocznikiem. Do turnieju finałowego awansowała za to drużyna z rocznika 2014, jako jedyna reprezentując Tarnów w kategorii U-8 na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się w maju.

Okiem Trenera – Sebastian Greń: ,,Chłopaki mogą być zadowoleni ze swojej postawy. Mimo znacznego osłabienia i utraty aż 5 zawodników tuż przed samym turnieju z powodu choroby, mogliśmy wystawić jedynie 5 pozostałych graczy, którzy byli zgłoszeni. Mimo to w każdym meczu dążyli do jak najlepszego rezultatu, czego efektem było sporo strzelonych goli. Zespół U-8 awansował do finałów jako jedyny zgłoszony do rozgrywek zespół w swojej kategorii w mieście Tarnów. Mocno zastanawiające jest to, dlaczego w tym wydarzeniu udziału nie wzięły inne drużyny z regionu.”

Skład U-9 Unia Tarnów: Oliwier Sułkowski, Patryk Świętochowski, Leon Tylko, Maciej Molenda, Eryk Nowak.