Skip to main content

Pierwszy komplet punktów w lidze okręgowej Juniorów Starszych.


W sobotę tj. 25.03.2023 na obiektach treningowych naszej Akademii doszło do inauguracji sezonu w lidze okręgowej Juniorów Starszych. W pierwszej kolejce podejmowaliśmy zespół Szreniawa Nowy Wiśnicz. Mecz do 60 minuty był pod pełną kontrolą naszej drużyny, która wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Niestety kilka minut dekoncentracji i przypadkowy rzut karny zmienił na moment przebieg gry i goście potrafili doprowadzić do wyrównania. Ostatnie 20 minut meczu to ponowna inicjatywa młodych jaskółek i rozstrzygnięcie meczu wynikiem 4-2.

Okiem trenera – Radosław Jacek: Pierwszy mecz to zawsze pewna niewiadoma, natomiast odnieśliśmy przekonujące zwycięstwo i z tego musimy być zadowoleni. Mimo, że rywal zdołał odrobić straty to byliśmy spokojni o końcowy rezultat, ponieważ pomysł na grę i realizacja zadań była zdecydowanie po naszej stronie.

ZKS Unia Tarnów – Szreniawa Nowy Wiśnicz 4:2(1:0)

Bramki: Kogut x2, Garncarz, Fortuna.

Skład: Misiaszek (46’Strzałka) – Witek (79 Smoleń), Panek, Zbylut, Ponikiewski Garnacarz, ( 75 Sznajder ), Moskal, Borzęcki ( 46 Dulian) Fortuna- Kogut, Trancyngier, (46 Budzik.)

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem