Skip to main content

Unia Tarnów U-18 spotkała się z Podhalem Nowy Targ w meczu, który zakończył się remisem 3:3. Po bardzo obiecującej pierwszej połowie, gdzie nasz zespół prowadził 2-1, ostatecznie musieliśmy podzielić się punktami z rywalem.

„Byłem bardzo zadowolony z przebiegu 1 połowy gdzie całkowicie zdominowaliśmy rywala. Druga odsłona to przewaga gości i niestety słabsza realizacja zadań z naszej strony. Punkt dopisujemy do dorobku i pracujemy dalej” – powiedział trener.

W pierwszych 45 minutach nasza drużyna prezentowała się znakomicie, co zaowocowało prowadzeniem 2-1. Niestety, jak to często bywa w piłce młodzieżowej, nie udało nam się utrzymać tej dobrej dyspozycji przez cały mecz. Rywal potrafił skutecznie odmienić losy spotkania w drugiej połowie, co doprowadziło do wyrównania.

Mecz zakończył się remisem 3:3, a wszystkie bramki dla naszej drużyny zdobył Wojtanowski.

Skład Unii Tarnów U-18: Misiaszek – Szarek, Musiał, Budzik F, Woltyński – Ponikiewski, Rajca, Fortuna, Ołpiński, Wojtanowski, Kantor. W meczu grali również: Budzik W, Szklarz, Dębowski, Stelmach, Bryl, Włodek.

Podsumowując, choć remis nie jest idealnym wynikiem, punkt w dorobku dodaje nam motywacji do dalszej pracy i rozwoju. Kontynuujemy nasze wysiłki, by osiągać lepsze rezultaty w kolejnych spotkaniach!