Skip to main content

Wysokim zwycięstwem zakończył się mecz Juniorów Starszych w lidze okręgowej.


W niedzielę swój trzeci mecz rozegrali Juniorzy Starsi. Bardzo dobra dyspozycja drużyny pozwoliła odnieść przekonujące zwycięstwo, gromiąc zespół Zorzy/Westovi Zaczarnie 12:0. Mecz od początku był pod mocną kontrolą młodych Jaskółek, którzy nagminnie zagrażali swoim rywalom. Dużo ciekawych akcji oraz strzałów z dystansu pozwoliło na zdobycie dużej ilości bramek i odniesienie okazałego zwycięstwa.

Okiem trenera – Radosław Jacek: Mecz ułożył się po naszej myśli, od początku narzuciliśmy swój styl gry i mocno dążyliśmy do zdobycia bramek. Dobrze organizowaliśmy się w fazie ataku, co pozwoliło nam konstruować dobre akcje, które w tym dniu zamieniliśmy na bramki. Cieszę się z postawy drużyny, która mimo wysokiego prowadzenia, cały czas mocno pracowała na boisku walcząc o jak najwyższy wynik do końca meczu.

ZKS Unia Tarnów – Zorza/Westovia Zaczarnie 12:0 (4:0)

Bramki: Moskal, Stelmach, Zbylut x2, Woloszczuk x5, Panek, Sznajder , Dudra.

Skład: Gajczewski – Banek (46 Smoleń), Panek, Zbylut (46 Szklarz) Ponikiewski (46 Sznajder), Ligęski,  Moskal, Dudra, Stelmach, Ludwin, Woloszczuk.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem