Skip to main content

W pierwszym spotkaniu kontrolnym zespół juniorów młodszych przygotowujący się do rozgrywek wojewódzkich na szczeblu MZPN zmierzył się z drużyną Igloopolu Dębica na co dzień występującą w podkarpackiej lidze B1.


Mecz prowadzony był w żywym tempie ale to młode jaskółki były stroną przeważającą i dyktującą tempo gry. Do przerwy nasz zespół prowadził jedną bramką. W drugiej połowie spotkanie się otworzyło i obydwie drużyny zdobyły po dwie bramki.

Okiem trenera – Paweł Węgrzyn: Zagraliśmy pierwszy mecz w ustawieniach i personaliach zbliżonych do ligowych zmagań. Dużo fragmentów spotkania wyglądało obiecująco. W trakcie całego spotkania potrafiliśmy stwarzać okazje bramkowe w sposób założony i trenowany – to cieszy.  Duża rywalizacja w drużynie ma doprowadzić do rozwoju zarówno indywidualnego jak i zespołowego.

Mecz kontrolny – junior młodszy B1

Igloopol Dębica – ZKS Unia Tarnów  2 – 3 ( 0 – 1 )

Bramki: Filip Padło, Filip Gala (asysta Filip Padło), Maxim Garncarz.

Skład ZKS Unia Tarnów: Gajczewski – Musiał, Rzeszut, Popiela – Ołpiński, Jaworski, Kantor,  Mróz – Zbylut, Trancygier, Padło oraz Strzałka, Witek,  Budzik Filip, Mazurkiewicz Nikodem, Garncarz, Fortuna, Gala.