Skip to main content

Mecz w ramach II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych pomiędzy Limanovią Limanowa a Unią Tarnów zapowiadał się bardzo ciekawie. Spotkały się dwie pierwsze drużyny z tabeli – Unia pewna wygrania ligi. Zespól z Limanowej w przypadku zwycięstwa zapewniał sobie również awans do I WL B1 z drugiego miejsca.


Bardzo mocno i odważnie zaczęli mecz limanowianie – lecz Unia potrafiła uspokoić gospodarzy szybko strzeloną piękną bramką przez Kamila Mroza. Taki wynik utrzymał się do przerwy mimo ataków gospodarzy. Początek drugiej połowy zdecydowanie dla Limanovii – dwie strzelone bramki pozwoliły wyjść im na prowadzenie. W końcówce meczu Unia stworzyła dwie bardzo dobre sytuacje, lecz strzały okazały się niecelne i tym samym Jaskółki wróciły do Tarnowa bez punktów.

Okiem trenera – Paweł Węgrzyn: Niestety nie udało się podtrzymać serii meczów bez porażki. Nie jest to jednak najważniejsze. Dziś niestety zespół zagrał poniżej swoich możliwości i nie potrafił zapanować nad boiskowymi wydarzeniami. Bardzo dużo dziś w naszej grze było niedokładności, a na boisku nie potrafiliśmy pokazać swojej jakości przeciwko bardzo mocno zmobilizowanemu zespołowi z Limanowej. Gratuluję im zwycięstwa.

Limanovia Limanowa – ZKS Unia Tarnów 2 – 1 ( 0 – 1 )

Bramki: Kamil Mróz

Skład: Mazurkiewicz (Misiaszek) – Rzeszut (Bober), Popiela (Musiał), Szczeciński – Witek (Fortuna), Jaworski, Kantor, Mróz (Dulian)  – Rajca, Gala (Jankowski), Trancygier (Szczurek).