Skip to main content

Pierwsza porażka Juniorów młodszych w spotkaniach kontrolnych.


Juniorzy młodsi dwóch czołowych małopolskich Akademii: Hutnika Kraków i Unii Tarnów rozegrali spotkanie sparingowe w Krakowie-Hucie na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Interesujący mecz kibice mogli oglądać na Suchych Stawach. Oba zespoły chciały zarówno dominować z piłką, jak i zabierać przestrzeń w obronie. Bardziej skuteczni okazali się zawodnicy z Krakowa pokonując Unię w stosunku 5-2. Wiosną w  Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych obie te drużyny mogą być czołowymi zespołami.

Okiem trenera – Paweł Węgrzyn: Popełniliśmy dużo błędów w defensywie, co przełożyło się na wynik końcowy. Jestem zadowolony z gry drużyny w ataku oraz z realizacji zadań w fazie posiadania piłki. Liga rusza za 3 tygodnie i czas ten musimy wykorzystać na poprawę działań obronnych.

Hutnik Kraków Kraków – ZKS Unia Tarnów 5 – 2 ( 3 – 1 )

Bramki: Kacper Rajca, Filip Gala – karny.

Skład: Strzałka – Ołpiński, Budzik Filip, Rzeszut, Słowik – Jaworski, Bober, Gala – Kogut, Wojtanowski, Rajca oraz Borzęcki, Dulian, Zagórski, Misiaczek, Dębowski, Musiał.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem