Skip to main content

Drugi mecz II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych rozgrywany na boisku PWSZ w Nowym Sączu trzymał w napięciu do ostatnich minut. Spotkały się dwie drużyny marzące o awansie do wyższej ligi. Młodzi zawodnicy stworzyli bardzo dobre widowisko, w którym nie brakowało walki, determinacji i dużych umiejętności piłkarskich.


Kontrole nad meczem od pierwszych minut starali się przejąć zawodnicy Unii Tarnów. Trzeba przyznać, że udało się to, bo gracze z Tarnowa sprawiali wrażenie zespołu, który wie jak postępować w każdej fazie gry. Wysoka obrona i zmiana centrum po przechwycie, dobre pozycjonowanie w ataku i płynność w rozgrywaniu piłki były po stronie Jaskółek. Efekt – zwycięstwo dwa do zera i fotel lidera tabeli.

Okiem trenera – Paweł Węgrzyn: Drużyna dobrze zrealizowała plan na mecz, całe spotkanie byliśmy drużyną kontrolującą wydarzenia boiskowa. Strzeliliśmy dwie bramki po ładnych akcjach, byliśmy dobrze zorganizowani w defensywie – jestem zadowolony i gratuluje zawodnikom dobrego spotkania.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1

Dunajec Nowy Sącz – ZKS Unia Tarnów 0 – 2 (0 – 1)

Bramki dla ZKS Unia Tarnów zdobywali: Zbylut Mateusz 1x, Gala Filip 1x

Sklad ZKS Unia Tarnów: Misiaczek ( Strzałka ) – Budzik ( Witek ), Popiela, Rzeszut – Mróz ( Słowik ), Jaworski, Kantor ( Garncarz ), Ołpiński ( Szarek ) –  Zbylut (Rajca), Trancygier (Mazurkiewicz), Gala.