Skip to main content

Wyjazdowym spotkaniem z pierwszoligowym Dunajcem Nowy Sącz pierwsza klasa liceum – rocznik 2006 zakończył etap przygotowań do nadchodzącej rundy. Końcowy rezultat to 2:2


Mimo kontuzji kluczowych zawodników chyba każdy czeka z niecierpliwością na rozpoczęcie sezonu. Cotygodniowe rozgrywanie sparingów nie oddaje w pełni emocji związanych ze zmaganiami o punkty. Pierwszy mecz zagramy już za tydzień z jedną z najbardziej wymagających drużyn –  Sandecją. Po ostatniej grze kontrolnej jestem umiarkowanym optymistą , mecz był bardzo otwarty , obydwa zespoły postawiły na ofensywę czego efektem była duża liczba sytuacji stworzonych pod obydwoma bramkami.  Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 , co w warunkach ligowych należałoby uznać za dobry wynik biorąc pod uwagę , że występujemy w lidze młodszym rocznikiem.

ZKS Unia Tarnów – Dunajec Nowy Sącz 2:2

Bramki : Szczurek , Ogorzały.

Skład : Mazurkiewicz J , Bober , Budzik F , Szczeciński – Garncarz , Mazurkiewicz N , Jasiak , Musiał – Król , Szczurek , Fortuna . Grali również : Ponikiewski , Budzik W , Ogorzały , Pacura , Dudra  , Moskal , Ligęski , Sznajder.