Skip to main content

Do ciekawego meczu doszło na sztucznym boisku w Tarnowie, gdzie w roli gospodarza Unia podejmowała Sandecję. Po bardzo ciekawym i szybkim meczu ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami.


Mecz rozegrany został w dobrym tempie i dominowały w nim fazy przejściowe z czego na pewno zadowoleni byli kibicie bo na boisku dużo się działo. Ostatecznie nie padły żadne bramki ale sytuacji nie brakowało. Chociaż obydwie drużyny mają też swoich przedstawicieli w I MLJM to jakości na boisku nie brakowało a sam poziom zawodów był wysoki. W naszych szeregach mimo zdobycia cennego remisu panował niedosyt bo w 75 minucie świetnej sytuacji nie wykorzystał nasz zawodnik.

Wypowiedzi Trenerów :
Paweł Popiela ( Unia Tarnów ) – Dzisiaj spotkały się drużyny , które chciały narzucić swój styl gry. Nikt nie chciał podporządkować się przeciwnikowi tylko narzucić swój model i w takich warunkach przebiegała rywalizacja. Sam mecz odbieram pozytywnie ponieważ pozostaliśmy wierni swojej filozofii i momentami wręcz perfekcyjnie realizowaliśmy zasady. Mieliśmy problem przy otwarciu Sandecji, ale korekty w przerwie dały efekt i w drugiej połowie byliśmy bardzo dobrze ustawienie kierunkując przeciwnika do strefy środkowej gdzie notowaliśmy dużo obiorów.
Robert Święs ( Sandecja ) – mecz mógł się podobać, był bardzo energetyczny z dwóch stron. Bardzo dobrze czuliśmy się w grze na małych przestrzeniach i pod presja przeciwnika, przy odrobinie lepszej skuteczności mogliśmy wywieź 3 pkt z Tarnowa.

ZKS Unia Tarnów – Sandecja Nowy Sącz 0:0
Skład Unia Tarnów: Pacura Kacper – Ligęski Konrad , Sznajder Olivier , Szczeciński Jakub – Mazurkiewicz Nikodem , Michalik Mateusz , Musiał Łukasz , Dudra Dawid – Szczurek Filip , Król Krystian, Woloszczuk Franciszek oraz Fortuna Kajetan , Budzik Filip , Gawron Sebastian , Moskal Michał.
Skład Sandecja Nowy Sącz: Tokarz Konrad – Badura Michał, Rutecki Mateusz, Zaczek Bartosz, Piszczek Michał, Smoleń Jakub, Salamon Adrian, Szabla Fabian, Hrabczak Julian, Krzyżak Konrad, Kuzar Wiktor oraz Gwiżdż Eryk Maślanka Marcin