Skip to main content

Pierwsza drużyna trampkarzy rozegrała kolejny mecz kontrolny w przygotowaniach do nowego sezony wiosennego w Pierwszej Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy MZPN. Tym razem przeciwnikiem młodych jaskółek był krakowski Progres. Mecz był zacięty i nie brakowało w nim walki ale od początku do końca spotkania wydarzenia boiskowe toczyły się pod dyktando naszej drużyny.


Paweł Węgrzyn: zakończyliśmy ciężki mikrocykl z dwoma grami kontrolnym – zwycięstwem z dobrym zespołem Progresu. Drużyna dziś wolno adoptowała się do sposobu obrony rywala i ciężko łapaliśmy rytm naszego sposoby gry. Cały czas pracujemy aby nasi zawodnicy powtarzalnie realizowali zasady ćwiczone na treningach. Dziś z efektywności nie jestem do końca zadowolony, choć pokazaliśmy indywidualną jakość. Na plus na pewno mecz z straconej bramki , ale również poprawa gry w tej fazie.

UNIA TARNÓW  4 – 0 Progres Kraków 

Bramki:
Gala ( asysta Trancygier )
Trancygier ( asysta Popiela )
Jankowski ( asysta Stelmach )
Trancygier

Gajczewski – Markowicz , Popiela , Słowik – Bieś, Rachfał , Jaworski , Grzywa – Padło, Gala , Trancygier oraz Święch , Niemiec , Witek , Dulian, Kawa, Zagórski , Rzeszut , Jankowski , Stelmach.