Skip to main content

Drużyna trampkarzy rozegrała sparing z Escolą Varsovia.


W Stróżach nasi zawodnicy z roczników 2008/2009 rozegrali bardzo ciekawy sparing. Rywalem Jaskółek była jedyna oficjalna szkółka piłkarska FC Barcelony w Polsce, która przebywa na obozie w Gorlicach.

Okiem trenera – Łukasz Tarkowski: Zawsze dobrze zmierzyć się z takim zespołem, którego wyszkolenie indywidualne jest na najwyższym poziomie. Cieszę się, że w każdej fazie gry skutecznie staraliśmy się dorównać rywalowi i razem z nim stworzyliśmy ciekawe widowisko. Nie ustrzegliśmy się jednak błędów, które musimy skorygować, żeby wejść na wyższy poziom.

Skład: Biesiada Eryk, Skibicki Szymon, Starzyk Norbert, Myszka Dawid, Burnat Maksymilian, Kaim Aleks, Mleczko Kacper, Rzepka Maksymilian, Hebda Igor, Kargula Krystian, Leśniak Adrian, Owsianko Jan, Dębowski Wojciech, Latuszek Paweł, Baca Samuel, Bryl Szymon.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem