Skip to main content

Nagły powrót zimy , śnieg i mróz nie przeszkodziły w rozegraniu spotkania I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy pomiędzy Akademią Piłkarska ZKS Unia Tarnów i Dunajcem Nowy Sącz.


Zespół Jaskółek od początku dyktował warunki poczynań boiskowych kreując sytuacje. W pierwszej połowie brakowało konkretów i skuteczności. Kiedy wydawało się , że zdobyty gol Filipa Gali przesądzi losy spotkania , w ostatniej akcji meczu Dunajec w skuteczny sposób się zrewanżował i doprowadził do remisu.

Paweł Węgrzyn: Na początku chciałem podziękować zarządcą stadionu TOSiR i Rodzicom za pomoc w doprowadzeniu boiska do gry. Zagraliśmy w bardzo dobrych warunkach jak na pogodę jaka panuje od paru dni. Co do meczu to długo nie mogliśmy zdobyć bramki , mimo kreowania niezłych sytuacji. Z każdą minutą byliśmy bardziej niecierpliwi i niejednokrotnie w sposób nerwowy rozwiązywaliśmy boiskowe sytuacje. Mam pretensje , że po zdobyciu bramki nie chcieliśmy „iść” po kolejne , często zagrywając piłkę w tył. Pokarało nas to w ostatniej akcji.

ZKS Unia Tarnów – Dunajec Nowy Sącz  1 – 1 

bramka dla Unii:

Filip Gala z rzutu karnego podyktowanego na faulu na tym samym zawodniku.

Gajczewski – Bieś , Popiela, Markowicz – Zagórski , Rachfał , Rzeszut , Jaworski , Stelmach – Zbylut , Padło oraz Grzywa , Witek , Kawa , Gala , Trancygier.