Skip to main content

Przegrana drużyny Jaskółek z zespołem Dunajec Nowy Sącz.


W sobotni poranek zawodnicy trampkarzy mierzyli się z drużyną Dunajec Nowy Sącz. W tym spotkaniu Jaskółki uległy rówieśnikom z Nowego Sącza 1:3. Jest to pierwsza porażka naszego zespołu w rundzie wiosennej.

Okiem trenera – Łukasz Tarkowski: Niestety wiele rzeczy złożyło się na naszą dyspozycję. Głównie nie poradziliśmy sobie z bezpośrednią i agresywną grą rywala. Wiemy, co źle funkcjonowało i są to elementy, które w poprzednich meczach działały bardzo dobrze. Liczę więc, że to tylko chwilowa zadyszka i wrócimy do dobrej dyspozycji w kolejnych spotkaniach.

Unia Tarnów – Dunajec Nowy Sącz 1:3 (1:3)

Bramki: Bryl.

Skład: Biesiada Eryk, Starzyk Norbert, Wielbłąd Bartosz, Kaim Alex, Mleczko Kacper, Myszka Dawid, Hebda Igor, Rzepka Maksymilian, Leśniak Adrian, Owsianko Jan, Dębowski Wojciech, Latuszek Paweł, Bryl Szymon, Kowal Jakub, Burnat Maksymilian.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem