Skip to main content

Drużyna Unii Tarnów zwyciężyła z drużyną z Brzeska.


W ostatnią sobotę tj. 01.04.2023 trampkarze mierzyli się z drużyną Okocimski Brzesko. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis. Po przerwie to jednak jaskółki stworzyły wiele okazji, z których dwie zamieniły na bramki. To drugie zwycięstwo naszych trampkarzy, którzy z dorobkiem 6 punktów przewodzą ligowej tabeli.

Okiem trenera – Łukasz Tarkowski: W pierwszej połowie graliśmy nieco ospale i wkradło się w nasze szeregi wiele niedokładności. Druga połowa była zupełnie inna w naszym wykonaniu. Dobrze przyspieszyliśmy grę po zmianie centrum gry, co dało nam sporo sytuacji bramkowych. Liczę, że z meczu na mecz będziemy jeszcze mocniejsi.

Okocimski Brzesko – ZKS Unia Tarnów 0:2 (0:0)

Bramki: Dębowski, Owsianko.

Skład: Biesiada Eryk, Starzyk Norbert, Wielbłąd Bartosz, Kaim Aleks, Mleczko Kacper, Rzepka Maksymilian, Hebda Igor, Kargula Krystian, Leśniak Adrian, Owsianko Jan, Dębowski Wojciech, Latuszek Paweł, Bryl Szymon, Kowal Jakub, Burnat Maksymilian, Myszka Dawid.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem