Skip to main content

Pierwszy mecz rewanżowy I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy zapowiadał się emocjonująco. Na przeciw siebie stanęły bowiem drużyny z sąsiednich miejscowości . W środowy wieczór na boisku TOSiR na ulicy Piłsudskiego ZKS Unia Tarnów podejmowała Termalica Bruk Bet Nieciecza.


Jak przystało na pojedynek derbowy mecz był bardzo interesujący. Młode Jaskółki rozpoczęły spotkanie nadziewając się na kontrę rywala, którą poprzedził niewykorzystany rzut karny Unii. Do remisu przed przerwą doprowadził Olivier Trancygier , a gdy zespół z Tarnowa wyszedł na prowadzenie zaraz na początku drugiej połowy wydawało się , że kolejne gole „wiszą w powietrzu”.  Termalica potrafiła jednak odpowiedzieć, ustalając wynik spotkania na 2:2.

Okiem trenera – Paweł Węgrzyn: Liczyłem, że podtrzymamy dobrą formę z poprzednich spotkań, gdzie bardzo dobrze poruszaliśmy się na boisku i z dużą intensywnością prowadziliśmy grę. Dziś uważam, że nie byliśmy jednością, zabrakło nam współpracy zwłaszcza w ostatniej strefie boiska. Spotkanie mocno do analizy, dziś lekcja pokory,  ale już w niedziele możliwość zmazania plamy w spotkaniu z Okocimskim.

ZKS Unia Tarnów – Termalica Bruk Bet Nieciecza 2 – 2 ( 1 – 1 )

Bramki dla Unii zdobywali: Olivier Trancygier ( asysta Ł. Witek ), Mateusz Zbylut.

Skład ZKS Unia Tarnów: Sz. Gajczewski – B. Bieś , F. Markowicz, J. Słowik – F. Gala , F. Jaworski , M. Rachfał , K. Rzeszut , R. Grzywa – O. Trancygier , M. Zbylut oraz J. Popiela, Ł. Witek, M. Stelmach, M. Dulian, J. Zagórski , F. Padło.