Skip to main content

Druga rewanżowa kolejka I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy zapowiadała się niezwykle ciekawie, bowiem przeciw siebie stanęły drużyny, które zawsze toczą ze sobą zacięte boje. Zgodnie z tradycją mecz był bardzo wyrównany.


Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Unia operowała piłką w strefie środkowej budując ataki. Nie przełożyło się to jednak na klarowne sytuacje. Drużyna z Brzeska, kilkukrotnie potrafiła odgryźć się groźnymi kontratakami, dobrze neutralizowanymi przez młode Jaskółki. Jedyną bramkę w spotkaniu zobaczyliśmy w drugiej połowie, po stracie w środku pola. Unia źle zabezpieczyła swój atak i doprowadziła do sytuacji z sektora bocznego, sfinalizowanej przez zawodnika OKS. Gracze z Tarnowa do końca walczyli o odwrócenie wyniku, kreując dwie dobre sytuacja – jednak bez pozytywnego skutku.

Okiem trenera – Paweł Węgrzyn: Trzeba szczerze powiedzieć, że był to nasz gorszy mecz pod względem indywidualnym. Dziś przegraliśmy dużo pojedynków w defensywie przy jednoczesnym gorszym procencie wygranych w fazie ataku. To nas wyróżniało w poprzednich meczach. Mam zastrzeżenia również co do poruszania się po boisku a konkretniej intensywności w strefie wysokiej zawodników zaangażowanych w budowanie ataku. Wygrała dziś drużyna, która lepiej realizowała swój plan na mecz i należą się jej gratulacje.

Okocimski Can Pack Brzesko – ZKS Unia Tarnów  1 – 0 ( 0 – 0 )

Skład ZKS Unia Tarnów: Święch – B. Bieś , J. Popiela, F. Markowicz – M. Stelmach, F. Padło, M. Rachfał, K. Rzeszut, J. Zagórski – F. Gala, M. Zbylut oraz Ł. Witek, M. Dulian, T. Borzęcki, J. Słowik, W. Jankowski, F. Jaworski.