Skip to main content

Pierwsza drużyna trampkarzy Akademii Piłkarskiej ZKS UNIA Tarnów w czwartej kolejce I Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy udała się do Limanowej na mecz z tamtejszą Limanovią. Drużyny przed spotkaniem były sąsiadami w tabeli  a w dorobku punktowym dzielił je jeden punkt na korzyść drużyny z Pasma Łososińskiego.


Początek spotkania z dość wyrównany , lecz z każdą upływającą minutą gry jaskółki przejmowały inicjatywę na placu. Do szatni na przerwę zespół z Tarnowa schodził z dwubramkową zaliczką po bramkach Mateusza Zbyluta. Druga połowa spotkania to chęć złapania kontaktu przez limanowian – bardzo skutecznie odparta przez jaskółki, które nie pozwoliły przeciwnikowi na operowanie piłką na własnej połowie a w jej posiadaniu starały się długo i mądrzę utrzymywać . Efektem dwie kolejne bramki autorstwa Filipa Gali.

Paweł Węgrzyn – jechaliśmy do Limanowej z jasnym celem. W dwóch poprzednich spotkaniach korzystne wyniki uciekły nam. Dziś zespół bardzo dobrze zareagował,  przez całe spotkanie nie stracił koncentracji , dążył do kolejnych bramek . Zdobyte gole pokazują , że przełożona praca treningowa na mecz niesie duże korzyści.

Limanovia Limanowa – ZKS Unia Tarnów 0 : 4 (0 : 2)

Bramki: Mateusz Zbylut 2x ( asysta Filip Jaworski przy bramce na 0:1), Filip Gala 2x ( asysta Kacper Rzeszut i Mateusz Zbylut).

Skład ZKS Unia Tarnów: Sz. Gajczewski – B. Bieś, J. Popiela, F. Markowicz – J. Zagórski, F. Jaworski, K. Rzeszut, M. Rachfał, R. Grzywa – F. Gala, M. Zbylut oraz Ł. Witek, M. Stelmach, W. Jankowski, T. Borzęcki, M. Dulian.